پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به مناسبت روز ملی آمار و برنامه‌ریزی

1 آبان 1402

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرارسیدن اول آبان ماه، روز ملی آمار و برنامه‌ریزی را به اعضا هیات علمی و همکاران این عرصه در دانشگاه تبریک گفت.

متن پیام دکتر حسن ملکی‌زاده به این شرح است:
"بسمه‌تعالی"
«آمار پایه و اساس همه برنامه‌ریزی‌هاست»
آمارهای دقیق و روزآمد یکی از مؤلفه‌های اصلی حرکت در مسیر توسعه است که در حوزه سلامت با توجه به گستردگی مؤلفه‌ها و شاخص‌های خدمات بهداشتی و درمانی دارای اهمیت ویژه‌ای است.
برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری و تخصیص منابع بدون ارائه استدلال‌ها و تحلیل‌های آماری ممکن نیست و این موضوع بیانگر اهمیت و رسالت این حوزه است.
در دنیای امروز حساسیت و ضرورت دسترسی به آمار و  اطلاعات برای خدمت‌رسانی بهتر در حوزه سلامت و توزیع عادلانه خدمت بیش از هر زمان دیگری موردتوجه است.
عزم جدی همکاران پرتلاشم در واحدهای آماری دانشگاه علوم پزشکی سراسر استان بوشهر در به ثمر رسیدن اهداف ترسیم‌شده حوزه آمار و برنامه‌ریزی نقش بسزایی در دستیابی به قله‌های موفقیت حوزه سلامت استان بوشهر دارد.
این‌جانب فرارسیدن روز ملی آمار و برنامه‌ریزی را به‌تمامی اعضا هیات علمی، کارکنان و کارمندان شاغل در مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه، گروه آمار زیستی و واحدهای تابعه، صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش بیش‌ازپیش شما شاهد ارتقاء نقش و جایگاه اساسی آمار و برنامه‌ریزی در مدیریت حوزه سلامت باشیم.
دکتر حسن ملکی‌زاده
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
اول آبان ماه ۱۴۰۲"

کلمات کلیدی:
روز.آمار     اول.آبان    

تاریخ بروز رسانی:   1 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >