جلسه ارائه داشبورد مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی

6 خرداد 1402

 

 به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، جلسه داشبورد مدیریت در تاریخ بیستم اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضورمدیرآماروفناوری اطلاعات، رئیس گروه اداره آماروکارشناس اداره آمار دانشگاه در مرکزمدیریت اورژانس برگزار گردید.
در ابتدا دکتر سید حسین موسوی عنوان کرد: همواره اثرات مثبت داشبورد مدیریت بر عملکرد و بهبود کیفیت خدمات اورژانس محور اصلی بحث ماقرارمی‌گیرد.
وی افزود: داشبورد مدیریت به‌عنوان یک ابزار مهم در مدیریت و برنامه‌ریزی، تأثیر بسزایی بر کاهش زمان و هزینه‌های اورژانس می‌گذارد.
با استفاده از داشبورد مدیریت، اطلاعات مهم و ضروری برای تصمیم‌گیری سریع‌تر و دقیق‌تر در اختیار مدیران قرار می‌گیرد. همچنین، این ابزار قابلیت نمایش و بررسی پیشرفت و عملکرد گروه‌های اورژانس را فراهم می‌کند که درنتیجه باعث بهبود عملکرد و افزایش کیفیت خدمات ارائه‌شده توسط اورژانس‌می‌گردد.

این مقام مسئول عنوان کرد: یکی از اثرات مهم داشبورد مدیریت در اورژانس‌ها، افزایش شفافیت و دسترسی به اطلاعات برای تصمیم‌گیری بهتر و سریع‌تر است. با استفاده از داشبورد مدیریت، مدیران و کارشناسان مسئول می‌توانند به‌راحتی اطلاعات مربوط به عملکرد و کیفیت خدمات اورژانس رامشاهده‌کنندوبراساس‌آن‌تصمیمات‌بهبودی‌رااعمال‌کنند.

دکتر سید حسین موسوی همچنین گفت: داشبورد مدیریت باعث شناسایی مشکلات و نواقص در سیستم اورژانس می‌شود. با مشاهده اطلاعات داشبورد، می‌توان به‌سادگی نقاط قوت و ضعف سیستم اورژانس را شناسایی کرد و برای بهبود عملکرد در مسیر درست قرار گرفت.
درنهایت مدیریت اورژانس درخواست ایجاد داشبورد جدیدی با عناوین تعداد پایگاههای اورژانس شهری و جاده ای، تعداد ماموریت های انجام شده، تعداد آمبولانس ها و اعزام آن داد که مدیریت آمار و فناوری اطلاعات قول همکاری همه جانبه را در همین راستا دادند.


کلمات کلیدی:
    ارائه.داشبورد.اورژانس    

تاریخ بروز رسانی:   6 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >