تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز آمار

2 آبان 1401

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی به مناسبت روز ملی آمار و برنامه‌ریزی، این روز را به فعالین حوزه آمار و برنامه‌ریزی دانشگاه تبریک گفت.
متن پیام وی به این شرح است:

 

 

                                                                                           "بسمه‌تعالی"
تخصصی بودن حوزه سلامت همواره موجب شده است تا تمامی مؤلفه‌های لازم برای برنامه‌ریزی و مدیریت در این حوزه نیز با شاخص‌های آماری و اطلاعات علمی به‌روز و تخصصی صورت گیرد.
دستیابی به اهداف ترسیم‌شده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز تنها با ارائه شاخص‌های آماری دقیق، به‌روز و معتبر در حوزه سلامت به‌عنوان یکی از مؤلفه‌های اساسی در شکل‌گیری برنامه‌ریزی‌های تخصصی دانشگاه امکان‌پذیر می‌شود.
اعتبار سنجی داده‌ها در همه حوزه‌ها به‌ویژه در بهداشت و درمان دارای اهمیت فراوان است، همان‌گونه که در همه‌گیری و شیوع ویروس منحوس کرونا نیز بر همگان نقش داده‌ها مشخص شد و موجب برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای کنترل این ویروس شد.
عزم جدی همکاران پرتلاشم در واحدهای آماری دانشگاه علوم پزشکی سراسر استان در به ثمر رسیدن اهداف ترسیم‌شده حوزه آمار و برنامه‌ریزی نقش بسزایی در دستیابی به قله‌های موفقیت حوزه سلامت استان بوشهر دارد.
اینجانب ضمن تبریک روز اول آبان ماه که به نام روز آمار و برنامه‌ریزی نام‌گذاری گردیده از همراهی و تلاش صادقانه همکارانم در واحدهای آماری دانشگاه علوم پزشکی سراسر استان که همواره نقش تأثیرگذاری در رسیدن به اهداف کلان دانشگاه را داشته و دارند، تقدیر و تشکر می‌نمایم و از خداوند منان تداوم سلامتی و توفیق روزافزون شما را خواهانم.
                                                                                        دکتر حسن ملکی زاده
                                                            رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
                                                                                         "اول آبان ماه ۱۴۰۱"


کلمات کلیدی:
روز.ملی.آمار     اول.آبان    

تاریخ بروز رسانی:   3 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >