معرفی رابطین برتر وبسایت دانشگاه علوم پزشکی درسال 1398

4 دی 1398

 

در آیینی که به مناسبت نکوداشت هفته پژوهش از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در سال 98برگزارشد، از رابطین برتر وب‌سایت دانشگاه که در ارتقاء رتبه وبومتریک نقش‌آفرینی داشتند تقدیر شد.
وبسنجی دامنه های سایت دانشگاه علوم پزشکی با مدیریت و نظارت  خانم مهندس اعظم حمادی انجام گرفت که ازتلاشهای ایشان تجلیل شد.


در بخش معاونت، دانشکده و مدیریت‌ها، وب‌سایت معاونت آموزشی با مدیریت سیده سارا حسینی، وب‌سایت دانشکده پیراپزشکی با مدیریت شهره سید حسینی، وب‌سایت مدیریت مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی با مدیریت پریسا بهرام پور و وب‌سایت مدیریت آمار و فناوری اطلاعات با مدیریت مشترک مریم شبل الحکما بوشهری نژاد و بشرا عباسکی برگزیده شدند.
در بخش بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشت و درمان، وب‌سایت بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه با مدیریت اعظم شاعری، وب‌سایت بیمارستان امیرالمؤمنین گناوه با مدیریت معصومه کهزادی و وب‌سایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با مدیریت علیرضا امینی برگزیده شدند.
و در بخش اداره‌ها ، از وب‌سایت دفتر استعدادهای درخشان با مدیریت سمیه باغبانی، اداره آمار با مدیریت مشترک سیده سارا فرهی بوشهری و زینب شادنیا به‌عنوان برگزیده تجلیل شد.
آیین نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در سالن اجتماعات مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.

 

 


کلمات کلیدی:
سارا.فرهی     زینب.شادنیا     اعظم.حمادی     بشری.عباسکی    

تاریخ بروز رسانی:   4 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >